FutureTap - Smart iPhone Apps

Nereye? – GPS points of interest

Nereye? (Where To?)

Bir sonraki yönünüzü keşif edin.

Nereye? en yakın et lokantasını, bankayı, bilardocuyu şıp diye bulmanın kolay yoludur. En sonunda yerel işletmeleri hiç yazı yazmadan, elinizi kaydırarak sezgisel kullanıcı tecrübesiyle bulabileceksiniz.

Üstün i̇lgili sonuçlar

Harita eksik ve hatalarından dert yananlar için iyi bir alternatifdir çünkü Nereye? kanıtlanmış Google arama sonuçlarını kullanmaktadır. Nereye?’ya kolayca geçmek için, Haritalardan, son mil, kilometre özelliğini kurabilirsiniz.

Harita & Arayıc: hepsi entegre edilmiştir

Bir kaç dokunuşla, aradığınız en iyi yerel noktaları bulabilirsiniz. Bulunan yerleri kendi haritasından veya mesafeye göre hizalanmış listeden kontrol edebilirsiniz. Sonra yapacağınız tek şey ya rezervasyon için aramak (opsiyonel olarak Skype kullanabilirsiniz) veya entegre web arayacısından buranın internet sayfasını ziyaret etmeniz olacaktır.
Where To? 3D Watch the video

Zenginleştirilmiş Gerçek

Nereye? ile görselliğin yeni bir boyutunu keşif edin. Nereye? 3D¹. İlgilendiğiniz noktalar gerçekliğin üstünde belirecektir. Yakın yerleşimleri bulmak hiç olmadığı kadar sezgisel olacaktır.
  1. iTunes hesabınızla In-App-Satın almadan (Purchase) bütün cihazlar için temin edebilirsiniz, ücretsiz deneme imkanı vardır, iPhone ile çalışır.

Süprize hazır olun

Akşam yemeğine nereye gideceğinize karar veremiyormusunuz? Süprize Hazır olun seçimini kullanın. Şansınızı deneyin ve yeni, heyecanlı bir yer bulun!

Derecelendirme & Değerlendirme

‘Yemek lezzetlimiydi? Servis harikamıydı?’ Nereye? bütün derecelendirme ve değerlendirmelerinizi toplayıp Google’da yayınlıyor.Yeni değerlendirmeler Twitter ve Facebook’ta paylaşılabiliyor.

Sürüş ve Ulasım Yönlerini tayin edebilirsiniz

Gideceğiniz yeri buldunuzmu? Öyleyse İPhonunuz size nasıl gidileceğini gösterecektir. İPhonunuz size yolu App Storeda bulunan 30′dan fazla uygulama ve entegre rota planlayıcısıyla gösterecektir. Standart Harita uygulaması (Maps App), Navigon, TomTom, Sygic, iGo primo, Waze ve diğerleri tarafından desteklenmektedir.

Diğer Özellikler

  • 700 Adet Alt Kategori ve 2,200 marka içermektedir
  • Dünyanın herhangi bir yerinde, aile ve arkadaşlarınızla ilginizi çekecek mekanlar bulur
  • Hareket halindeyken yeni ilgi noktaları otomatik olarak güncellenir
  • Apple Maps’ten Nereye? yu, değerlendirmeleri favori yeriniz olarak işaretlemek için kurabilirsiniz
  • Display of opening hours
  • 11 değişik lisanda, Dünyanın birçok yerinde, lokal en iyi kapsama
  • Sesli destek
  • iPhone ve iPodla çalışır (Nereye? 3D iPhone 5/4S/4/3gs ile çalışır)

Favori Mekanlarınızı İşaretleyin

Favori lokantalarınızı, dükkanlarınızı daha sonradan bulabilmek için kayıt edin. Eğer çoklu iOS cihazınız varsa, iCloud sayesinde hepsi senkronize olacaktır.

Rotanızı Paylaşın

Şehirdeki yeni bir Suşi lokantasında arkaşlarınızla buluşmakmı istiyorsunuz? Yerleşimini, e-posta, yazılı mesaj, Twitter, Facebook veya clipboarda kopyalayarak paylaşabilirsiniz. – Seçim Size kalmış.

Şimdi App Store’da